Triceps

  1. Tricep Dips (Dipy na tricepsy): Opřete se o dvě stejné plochy (např. dvě židle) a zdvíhejte a spouštějte své tělo pomocí svalů tricepsu.
  2. Bench Press s úzko (Tlaky na lavičce s úzkým úchopem): Při bench pressu držte činku s úzkým úchopem a tlakem zdvíhejte a spouštějte činku, zaměřené na triceps.
  3. Close-Grip Push-Ups (Kliky s úzkým úchopem): Kliky s úzkým úchopem, kde máte ruce blízko u sebe, čímž se tricepsu dostane větší důraz.
  4. Tricep Kickbacks (Dřepy na tricepsy): Stojte v předklonu a držte činky. Svaly tricepsu zdvíhejte činky dozadu.
  5. Overhead Tricep Extension (Předklon s činkou na triceps): Držte jednoruční činku nad hlavou a tlakem ji zdvíhejte a spouštějte za hlavu, cvičíte svaly tricepsu.
  6. Skull Crushers (Predklon s činkou na triceps): Ležte na lavičce s činkou a zdvíhejte a spouštějte činku nad hlavu, zaměřené na triceps.
  7. Tricep Rope Pushdown (Tlaky s lanem na tricepsy): Použití káblového stroje s lanem na tlaky s tricepsy, což izoluje tricepsy.
  8. Diamond Push-Ups (Kliky v diamantovém úchopu): Při klikách máte ruce tak, aby byly palce a ukazováčiky na obou rukách na sobě, čím cvičíte tricepsy.
  9. Tricep Pushdown na stroji (Tlaky s tricepsy na stroji): Použijte posilovací stroj s řetězem nebo lanem na tlaky s tricepsy.
  10. Bench Dips (Dipy na lavičce): Sedíte na lavičce a opřete se rukama z boků, zdvíháte a spouštíte tělo, cvičíte svaly tricepsu.